Türkçe
English
Merkez Ofis
ileti@iletilojistik.com 212 549 4246 Sizi Arayalım

İleti Lojistik kurucusu olarak, İlaç firmalarının pazarlama birimlerinde yaklaşık 20 yıl kadar süren çalışmanın son ayağında Novartis Türkiye İstanbul Bölge Müdürlüğü görevini yürüttüm. Bu görevim sonrasında emekli olduktan bir süre sonra Norvartis Consumer Health bölümü yönetiminden, promosyon ürünleri Lojistiğinde yaşanan aksaklıkların giderilmesi ve maliyetlerin düşürülmesi amacıyla gelen talep doğrultusunda şirketimizi kurduk.

İstanbul Avrupa Yakasında ticaretin merkezinde yer alan Başakşehir İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde yer alan merkezi konumumuzla müşterilerimize hızlı ve düşük maliyet ile hizmet sunmaktayız.

Firmamız 2000 yılında kurulmuş olup faaliyete girdiğimiz günden bu güne müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir. Bu amaçla, tüm süreçlerimizde güncel kalite standartlarını referans alarak müşteriye katma değer yaratan anlayışla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Depolama ve dağıtımda en önemli farklılığımız, müşteri ihtiyaç, yoğunluk ve sevk dinamiklerine uygun, müşteri odaklı yapımız sayesinde, butik ve esnek çözümlerle destek olabilmemiz ve bunu yaparken de müşterimize düşük bir maliyet oluşturma anlayışındayız.

İşletmenize özel depolama ve dağıtım ihtiyaçlarına göre uyarlanabilen çok çeşitli çözümler sunuyoruz. Amacımız, tedarik zincirinizi optimize ederek rekabet avantajı kazanmanıza yardımcı olmaktır.

Müşterimizin kullanımına tahsis ettiğimiz alanları, müşteri ihtiyaçları Kurumsal Sosyal Sorumluluk anlayışı ve yönetmeliklere uygun şekilde yapılandırıyor ve düzenlediğimiz bu alanlarda kendilerine; Depolama, ikincil Ambalajlama, dağıtım ve kurye gibi lojistik hizmetler sunuyoruz.

Talepleriniz ve çözümlerimiz konusunda sizlere bir telefon veya e-mail kadar yakınız.YÖNETİM KADROMUZŞerafettin KUBAT

1980 yılında iş yaşamına atılan Şerafettin Kubat, İlaç firmalarının pazarlama birimlerinde yaklaşık 20 yıl kadar süren çalışmaların son ayağında Novartis Türkiye İstanbul Bölge Müdürlüğü görevini yürütmüştür. 2000 yılında İleti Lojistik firmasının kuruluşunda görev almış ve bu görevini sürdürmektedir.


Melis KUBAT KAMIŞ

2000 yılında şirketimizde kurucu ortak olarak iş hayatına atılan Melis Kubat KAMIŞ, Marmara Üniversitesi Sağlık Yönetimi bölümden mezun olmuştur. Ardından Marmara Üniversitesi Uluslararası Kalite Yüksek Lisans programına katılmıştır. İş deneyimine İstanbul da faaliyet gösteren sağlık kuruluşlarında Kalite Direktörlüğü görevlerini 12 yıla yakın olarak sürdürmüş ve 2015 yılından itibaren Şirket Yöneticisi olarak görevine devam etmektedir.