Türkçe
English
Merkez Ofis
ileti@iletilojistik.com 212 549 4246 Sizi Arayalım

İleti taşımacılık firması olarak uzun yıllardır ilaç sektöründe faaliyet gösteren uluslararası firmalardan kazanmış olduğumuz deneyim ile değişen müşteri ihtiyaçları doğrultusunda 20 yıllık tecrübe ile depolama, lojistik ve dağıtım hizmetleri sunmaktayız.

DEPOLAMA
Depomuza girişi yapılan ürünleri çevre kalite standartlarına, sıcaklık ve nem koşullarına uygun olarak ( paletli, sitreçli, kodlanarak vs.) firmaların kendi alanlarındaki tanımlı raf sistemine depolama işlemi yapılarak, sevkiyat aşamasına kadar güvenli koşullarda depolanması sağlanmaktadır.


ŞİKAYET YÖNETİMİ
Şikayet yönetimi kapsamında, kurumsal müşterilerimizin tüketici ürünleri ile ilgili olarak ürüne ilişkin şikayet söz konusu olması durumunda, firma veya ilgili çağrı merkezi tarafından tarafımıza iletilen şikayetler, şikayete konu ürünün tüm Türkiye genelinde tüketici adresinden kuryelerimiz vasıtası ile teslim alınması ve inceleme yapılmak üzere firma merkez veya üretim/fabrika adresine teslim edilmektedir. Yine bu kapsamda müşterimizin talebi doğrultusunda ilgili tüketiciye muadil ürün ve/veya hediye paketi gönderimi sağlanmaktadır. Bu hizmetlerde temel amacımız, ürünlerin hızlı, optimum maliyet ve güvenilir biçimde naklini sağlayarak oluşan müşteri memnuniyetsizliğini çözmektir.


E-TİCARET
Teknolojinin gelişimi ve ayrıca, son dönemde tüm dünyada yaşanan virüs salgını nedeniyle artan e-ticaret yaklaşımı ile birlikte, müşterilerimizin depomuzda bulunan satış ürünleri, müşterilerimizin e-ticaret programlara entegre edilerek tam zamanlı olarak stok uyumu sağlanmaktadır. Müşteri siparişi oluşması ile birlikte bilgiler tarafımıza online iletilmekte ve ürünlerin hazırlanması ve ilgili müşterilere gönderi kodu ile birlikte yönlendirilmesi sağlanmaktadır.


KALİTE KONTROL
Depomuza girişi yapılacak ürünlerde müşteri standartları ve ürün güvenliği açısından kalite kontrole tabi tutularak sonuçlar anında müşterimiz ile paylaşılmak ve müşteri kararı doğrultusunda kabulü yapılan ürünleri standartlarımıza göre tanımlaması yapılarak depomuza alımı sağlanmaktadır.


STOK TAKİP
Kalite kontrolü ve tanımlama işlemleri yapılan ürünlerin firmamızda kullanılan stok takip programları vasıtası ile, müşteri talebi doğrultusunda ürünleri ile ilgili olarak miad takibi , raf ömrü, kıritik stok seviyesi ve ürün depolama koşulları dikkate alınarak düzenli olarak stok takibi yapılmaktadır. Aynı zamanda online stok takibi ile müşterilerimiz stoklarını web tabanı üzerinden görebilmektedir.


ENVANTER YÖNETİMİ
Kalite kontrolü yapılan ve depomuzda stoğu tutulan ürünlerin doğruluğunu, izlenebilirliğini sağlamak, ürünlerin depomuza girdiği andan itibaren bütün hareket kayıtlarını (giriş, çıkış, imha, kişi kurum dağıtımları vb.) müşterilerimize stratejik raporlar ile sunmak. Ürünlerin süreç boyunca değişik alanlardaki hareketleri takip edilerek müşteriler tarafından belirlenen ilkeler çerçevesinde olabilecek stok eksikliği veya stok fazlalığı bilgileri online olarak raporlanmaktadır.


MÜŞTERİ TALEP YÖNETİMİ
Müşterilerimize ait depo envanterinde yer alan ürünleri müşteri emir ve talebi doğrultusunda kayıtları tutularak depomuzdan kalite standartları uygulanarak dağıtımları sağlanmaktadır.


ELLEÇLEME
Depomuzda çalışmış olduğumuz firmalara ait stoklarımızda bulunan ürünlerin müşteri talebi doğrultusunda hazırlanarak ( Stoklardan düşme, İstenilen miktarların ayarlanması, Ambalajlama ve güvenli gönderim için kontroller vs.) gönderime uygun hale getirilmesi.


DAĞITIM
Firma talepleri doğrultusunda, firmaların stoklarında bulunan ürünlerini, istedikleri miktar doğrultusunda paketleme ambalajlama işlemleri yapılarak, belirtmiş oldukları kişi veya kurumlara kendi Ulaştırma Bakanlığı K-1 Belgeli araçlarımız ile gönderimlerinin sağlanması ve akabinde takibinin yapılarak firmaya bildiriminin sağlanması.


ARŞİVLEME VE İMHA
Depomuza firmalar adına gelen ürünlerin kalite kontrol ve depolama işlemleri gerçekleştirilerek, firma isteği doğrultusunda ve istedikleri miktarlarda gelen ürünlerden arşiv alınarak ve fotoğraflanarak arşiv bölümlerimizde saklanılmaktadır. Depo stoklarında mevcut bulunan ve gerekli takibi yapılan ürünlerin kullanım dışı kalmaları halinde firmaların kendi alanlarında bulunan karantina alanlarına ürünler alınarak firma talebi doğrultusunda çevre mevzuatına uygun bir şekilde geri dönüşüm veya bertaraf işlemi yapılmaktadır.