Türkçe
English
Merkez Ofis
ileti@iletilojistik.com 212 549 4246 Sizi Arayalım

İleti taşımacılık firması olarak uzun yıllardır ilaç sektöründe faaliyet gösteren uluslararası firmalardan kazanmış olduğumuz deneyim ile değişen müşteri ihtiyaçları doğrultusunda depolama ve dağıtım hizmetleri sunmaktayız.

KALİTE KONTROL
Depomuza girişi yapılacak ürünlerde müşteri standartları ve ürün güvenliği açısından kalite kontrole tabi tutularak sonuçlar anında müşterimiz ile paylaşılmak ve müşteri kararı doğrultusunda kabulü yapılan ürünleri standartlarımıza göre tanımlaması yapılarak depomuza alımı sağlanmaktadır.


DEPOLAMA
Depomuza girişi yapılan ürünleri kalite standartlarına, sıcaklık ve nem koşullarına uygun olarak ( paletli, sitreçli, kodlanarak vs.) firmaların kendi alanlarındaki tanımlı raf sistemine depolama işlemi yapılarak, sevkiyat aşamasına kadar güvenli koşullarda depolanması sağlanmaktadır.


STOK TAKİP
Kalite kontrolü ve tanımlama işlemleri yapılan ürünlerin firmamızda kullanılan stok takip programları vasıtası ile ,müşteri talebi doğrultusunda ürünleri ile ilgili olarak miad takibi , raf ömrü, kıritik stok seviyesi ve ürün depolama koşulları dikkate alınarak düzenli olarak stok takibi yapılmaktadır.


ENVANTER YÖNETİMİ
Kalite kontrolü yapılan ve depomuzda stoğu tutulan ürünlerin doğruluğunu, izlenebilirliğini sağlamak, ürünlerin depomuza girdiği andan itibaren bütün hareket kayıtlarını (giriş, çıkış,imha, kişi kurum dagıtımları vb.) müşterilerimize stratejik raporlar ile sunmak. Ürünlerin süreç boyunca değişik alanlardaki hareketleri takip edilerek müşteriler tarafından belirlenen ilkeler çerçevesinde olabilecek stok eksikliği veya stok fazlalığı bilgileri online olarak raporlanmaktadır.


MÜŞTERİ TALEP YÖNETİMİ
Müşterilerimize ait depo envanterinde yer alan ürünleri müşteri emir ve talebi doğrultusunda kayıtları tutularak depomuzdan kalite standartları uygulanarak çıkışları sağlanmaktadır.


ELLEÇLEME
Depomuzda çalışmış olduğumuz firmalara ait stoklarımızda bulunan ürünlerin müşteri talebi doğrultusunda hazırlanarak ( Stoklardan düşme, İstenilen miktarların ayarlanması, Ambalajlama ve güvenli gönderim için kontroller vs.) gönderime uygun hale getirilmesi.


DAĞITIM
Firma talepleri doğrultusunda, firmaların stoklarında bulunan ürünlerini, istedikleri miktar doğrultusunda elleşme işlemleri yapılarak, belirtmiş oldukları kişi veya kurumlara gönderimlerinin sağlanması ve akabinde takibinin yapılarak firmaya bildiriminin sağlanması.


ARŞİVLEME VE İMHA
Depomuza firmalar adına gelen ürünlerin kalite kontrol ve depolama işlemleri gerçekleştirilerek, firma isteği dogrultusunda ve istedikleri miktarlarda gelen ürünlerden arşiv alınarak ve fotoğraflanarak arşiv bölümlerimizde saklanılmaktadır. Depo stoklarında mevcut bulunan ve gerekli takibi yapılan ürünlerin kullanım dışı kalmaları halinde firmaların kendi alanlarında bulunan karantina alanlarına ürünler alınarak firma talebi doğrultusunda imha işlemi yapılmaktadır.