Türkçe
English
Merkez Ofis
ileti@iletilojistik.com 212 549 4246 Sizi Arayalım

İleti Taşımacılık uzun yıllara dayanan deneyimli ekibi ile yurt içinde katılacagınız düzenleyeceğiniz fuar,kongre,seminer vs. tüm organizasyonlarınızda butik çözümler sunmaktadır.

STAND KONTROL VE BAKIM
Depomuzda bulunan firmalara ait stand ve görsel reklam ürünlerini kuruluma uygun olarak gerekli kontrolleri ve bakımları yapılarak varsa şayet kullanıma uygun olmayan bir durum firmasına bildirilerek ve gerekli aksiyon ve tedbirler alınarak kullanıma uygun hale getirilmesi.


ÜRÜN ELLEÇLEME VE PAKETLEME
Depomuzda bulunan firmalara ait stand ve görsel reklam ürünleri depomuza girişi ve çıkışı aşamasında kontrol ve bakımlarını yapımı, ürünlerin zarar görmeyecekleri şekilde paketlenmesi ve taşınma esnasında zarar görmesini engellemek açısından gerekli faaliyetlerin yapılarak takibinin yapılması.


HAVA VE KARA TAŞIMACILIĞI
Firmalara ait görsel reklam ürünlerinin ve standlarının kalite kontrolleri yapılarak ve nakliye için uygun hale getirilerek firma talebi dogrultusunda aciliyetine göre hava veya kara yolu kullanılarak ürünleri istenilen yere ulaşımının sağlanması.


STAND KURULUMU
Firmaların talepleri doğrultusunda kullanım amacına uygun olarak istemiş oldukları stand ve görsel reklam ürünlerinin belirtilen yer ve zamana uygun olarak gönderiminin yapılarak kurulum işlemlerinin yapılması. Kurulum işleminin bitimi akabinde firmaya kurulmuş halinin fotoğraflanarak gönderilerek onay alınması.