Türkçe
English
Merkez Ofis
ileti@iletilojistik.com 212 549 4246 Sizi Arayalım

İleti Lojistik, kurulduğu günden bu güne alanında dünya devi olan firmalar ile kesintisiz hizmetlerine devam etmesi hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetinin en açık delilidir. Uzun yıllara dayanan işbirliği ve hizmetlerimiz birçok deneyim ve tecrübeyi bizlere kazandırmıştır. Sağlık ve ilaç sektörünün insan yaşamında kritik bir öneme sahip olması hizmetlerimizde ne denli doğru hata kabul etmez şekilde yapılması gerektiğini çok açık ve net ortaya koymaktadır. Bu sektörde faaliyet gösteren kuruluşların tedarik zincirinin bir halkası olan İleti Lojistik, insan yaşamını önemseyen bir yaklaşım ve müşterilerimizin stratejik hedefleri ile tam uyumlu çözüm ve yaklaşımlar sergilemektedir. .

İleti Lojistik hizmetlerinde


» ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi standartlarında hizmetimizi vermekteyiz,
» İşyerimiz ve depomuzda bulunan tüm ürünler bütün risklere (yangın, hırsızlık deprem vb.) karşı sigortalıdır.
» ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ile güvenli bir çalışma ortamı sunmaktayız,
» Çevreye duyarlılık önemli amaçlarımızdan bir tanesidir. Bu amaçla atıkları minimize ederken, doğal kaynak kullanımını en asgari düzeyde tutmaktayız. ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ile sürdürülebilirlik amacımız doğrultusunda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.
»Bütün iş süreçlerimizde bilgi güvenliği birincil önceliğimiz olup, hizmetlerimizde ortaya çıkan bütün veri ve bilgilerin güvenliğinin sağlanması amacıyla gerekli tüm alt yapı ve tedbirleri almaktayız. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında tüm yükümlülüklerimizi yerine getirmekteyiz.
» İleti Lojistik, 2019 yılında ilk kez yapılan değerlendirme sonucunda 160 ülkede 200 satın alma kategorisinde faaliyet gösteren, tedarikçileri 21 kurumsal sosyal sorumluluk göstergesine göre değerlendiren ve dünya genelinde 65 binden fazla şirketin kullandığı Fransa merkezli EcoVadis tarafından “Gümüş Rating” ödülü ile ödüllendirildik.


Çevre ve sürdürülebilir tedarik, çevrenin korunması ve sosyal açıdan sorumlu tedarikler sağlama kategorilerinde sağladığı başarılar ile dikkat çekerek yüksek puanlamalar alan firma, EcoVadis tarafından değerlendirilen tüm şirketler arasında % 15’lik en üst dilimde yer aldık.

Sosyal sorumluluk bilinciyle sunduğu ürün, sistem ve hizmetleriyle çevresel sorunlar, kaynak ve enerji konularındaki sosyal güçlüklerin çözümlenmesi için çalışan firma, bunları yaparken ‘sürdürülebilirlik’ ile ‘emniyet, güvenlik ve konfor’ unsurlarını aynı anda sağlayarak değer yaratıyoruz.

Yarattığı bu değerlerin yanı sıra faaliyetleri kanalıyla sürdürülebilir büyüme yönündeki çalışmalarını hız kesmeden ilerletecek olan marka, SDG’nin (Sustainable Development Goals – Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları) global olarak paylaşılan hedeflerine ulaşması yolunda katkı sağlamaya devam etmeyi hedefliyoruz.

Faaliyetlerimizi çevreye duyarlı ve faydalı olarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Personelin (departman bazında 24 saat) çalıştığı hizmet binaları da dahil tüm kuruluşlarında; atık maddeler konusunda çok hassas davranılmakta, belediye ve özel kuruluşlarla yürütülen ortak faaliyetlerle bu malzemeler titizlikle ilgili birimlere aktarılıp imha ettirilmektedir.

Ofis çalışmalarında kullanılan kağıt malzemeler de ilk etapta ofis içinde yeniden değerlendirilerek personelin kullanımına sunulmakta, en son aşamada ise geri dönüşüm faaliyetleri için ilgili birimlere aktarılmaktadır.

İleti lojistik, lojistik araçlarında da çevre dostu kurşunsuz yakıt kullanmakta, bu konuda kendi personelini de sürekli teşvik etmektedir.
Kalite konusundaki hassasiyetini sunduğu hizmete maksimum yansıtan İleti Lojistik, bu konudaki standartlarını ifade eden ve 4 kelimeden oluşan sembolünü SEÇ_K ( Sağlık, Emniyet, Çevre - Kalite) bu konuda alınan uluslararası belgelerini sürdürerek duyarlılığının sürekliliğini ve kalıcılığını sağlamaktadır.


» 24 saat kapalı devre kamera sistemi ve güvenlikli site içerisinde depomuz ve ürünlerin güvenliği sağlanmaktadır.
» İyi üretim ve iyi hijyen uygulamalarımız ile ürünlerimiz için güvenli ve temiz ortam sağlamaktayız,
» Depomuzda ürün güvenliğini sağlamak amacıyla “İyi Depolama Uygulamaları” kapsamında Haşere ve kemirgenlere karşı sürekli olarak ilaçlanmaktadır.
» Depo otomasyon sistemimiz ile düzenli anlık stok takipleri yapılmakta ve müşterilerimiz tarafından online olarak stok ve envanter raporu kesintisiz alınabilmektedir.
» Müşteri talepleri ve ürüne özgü risk/şartlara göre depolama alanları oluşturulmakta ve ürün uygunluğu için gerekli iklimlendirme/çevre şartları (sıcaklık, nem vb.) oluşturularak 24 saat sürekli olarak izlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır.
» Müşteri taleplerine göre ürün elleçleme, paketleme ve kalite kontrol işlemleri güvenli biçimde yerine getirilmektedir.
» Müşteri taleplerine göre depoda bulunan ürünleriniz için numune arşivleri oluşturularak belirlediğiniz süre boyunca gerek elektronik gerekse fiziksel olarak arşivlenmesi sağlanmaktadır.
» Müşterilerimizin Sevkiyat, satış planlarına göre gerek araç filomuz, kurye elemanlarımız ve gerekse kargo, ile en geç 2 gün içerisinde tüm Türkiye çapına ürünlerinizin dağıtımı yapılmaktadır.