Türkçe
English
Merkez Ofis
ileti@iletilojistik.com 212 549 4246 Sizi Arayalım

Depolarımızdaki tüm ürün işlemleri, Kalite Yönetim sistemleri konusunda deneyimli bir yönetim grubunun sorumlulukları altında ve Entegre Yönetim Sistemi anlayışına uygun bir çalışma düzeni içerisinde sürdürülmektedir.

Yönetim Sistemimiz, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği yönetim sistemlerinin entegrasyonu ile sertifikalı olmasının yanı sıra, Tarım Bakanlığı İşletme Kayıt Belgesi yönetmeliklerini de kapsamaktadır.

İleti Lojistik, 2019 yılında ilk kez yapılan değerlendirme sonucunda 160 ülkede 200 satın alma kategorisinde faaliyet gösteren, tedarikçileri 21 kurumsal sosyal sorumluluk göstergesine göre değerlendiren ve dünya genelinde 65 binden fazla şirketin kullandığı Fransa merkezli EcoVadis tarafından “Gümüş Rating” ödülü ile ödüllendirildi.

Çevre ve sürdürülebilir tedarik, çevrenin korunması ve sosyal açıdan sorumlu tedarikler sağlama kategorilerinde sağladığı başarılar ile dikkat çekerek yüksek puanlamalar alan firmamız, EcoVadis tarafından değerlendirilen tüm şirketler arasında % 15’lik en üst dilimde yer aldı.

Sosyal sorumluluk bilinciyle sunduğumuz ürün, sistem ve hizmetleriyle çevresel sorunlar, kaynak ve enerji konularındaki sosyal güçlüklerin çözümlenmesi için çalışan firmamız, bunları yaparken ‘sürdürülebilirlik’ ile ‘emniyet, güvenlik ve konfor’ unsurlarını aynı anda sağlayarak değer yaratmaktadır.

Yarattığımız bu değerlerin yanı sıra faaliyetlerimiz kanalıyla sürdürülebilir büyüme yönündeki çalışmalarını hız kesmeden ilerletecek olan İleti Lojistşik, SDG’nin (Sustainable Development Goals – Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları) global olarak paylaşılan hedeflerine ulaşması yolunda katkı sağlamaya devam etmeyi hedefliyoruz.

Entegre Kalite Yönetim Sistemimiz, depolama ve ürün muhafaza, elleçleme, sevkiyat süreçlerinin tümünü izler ve değerlendirir.Müşterilerimiz ve müşterilerimizin global denetim organizasyonları yanında, belgelendirme kuruluşları tarafından da sürekli olarak denetlenmekteyiz.